למידע נוסף והזמנות - חייגו אלינו עכשיו:
054-5439393 | 054-6448666

מה זה Air Massage ?

מדובר על מכשיר לביצוע עיסוי בשיטת "ניקוז לימפטי". עיסוי בשיטת "ניקוז לימפטי" למעשה ממריץ את תנועת נוזל הלימפה בגוף.

מערכת הלימפה - סוג של רקמת חיבור, שהוא נוזל צמיג שקוף. היא אחראית על זרימת מים , חלבונים , מלחים, רעלים ומטבוליטים מהרקמות לדם, משמשת גם תפקיד הגנתי כגון ניטרול חיידקים המגיעים לבלוטות הלימפה, לפיכך חסינותו של האדם תלויה בתפקוד התקין של המערכת הלימפטית ולכן במקרים של תפקוד לקוי של המערכת לעיסוי בשיטת "ניקוז לימפטי" פשוט אין תחליף.

שיטת עיסוי זו מבוצעות בצורה איטית ועדינה.

השפעות הטיפול

עיסוי בשיטת "ניקוז לימפטי" עוזר בדרך כלל לירידה במשקל, הסרת עודפי נוזלים מהגוף,עיצוב וחיטוב גוף, שיפור גמישות העור והסרת צלוליט.

כתוצאה מכך מתאזן חילוף החומרים והמערכת החיסונית מתחזקת.

לאחר סיום הטיפול ניתן להבחין בהפחתה בבצקות וירידה בעוצמת כאבי הראש, אלה מתחלפים בתחושת רעננות וקלילות הגוף.

משך הטיפול

על מנת לקבל תוצאות עמידות לאורך זמן מומלץ לעבור בין 10-15 טיפולים 2-3 פעמים בשבוע. או לחילופין 1-2 פעמים בשבוע בשילוב פעולות נוספות. לאחר סיום הטיפולים ניתן להבחין כי כאבי הראש הכרוניים, הבצקות והעייפות המתמדת אינם.

עיסוי בשיטת "ניקוז לימפטי" משפר את גמישות עור , מונע נפיחות ותופעות גלויות של צלוליטיס, משפר את גוון עור הפנים - נותן תחושה של נעורים, קלילות, ואנרגיה.

חשוב להדגיש כי התוצאות המושגות הינן לטווח ארוך !

עובדתית ידוע כי לזרימה טובה של נוזל הלימפה בגוף ישנה השפעה ישירה על מצב בריאות, מראה, משקל ובצקות מה שאומר עיסוי בשיטת "ניקוז לימפטי" משפיעה לטובת על ההצלחה בעבודה ובחיים האישיים.

משך הטיפול הינו 15-30 דקות.